byliny cieniolubne

Przegląd Medycynie Historia

Medycynie na Wschodzie

Papyrus z pisma starożytnego Egiptu i Chin opisu zastosowań leczniczych ziół, a historie kultur w Afryce i obu Amerykach wskazują, że lek ziołowy był stosowany w tych regionach świata, jak daleko wstecz w historii. Po świecie podróże stały się bardziej powszechne, wczesne Naukowcy odkryli, że ludzie w bardzo różnych częściach świata wykorzystane niektóre z tych samych roślin w tych samych celach leczniczych. Dziś, suplementy ziołowe są stosowane na całym świecie, w tym w najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów.

Pierwsza pisemna wzmianka o medycynie jest z około 2800 rpne w Chinach. Kompleksowe kompendium medycznym omawianie stosowania ziół wróć do Huang Di Nei Jing, lub Żółty Cesarz Classic Chorób Wewnętrznych, który pochodzi z między 800 a 200 pne. Jest na liście 28 różnych substancji i tuzin różnych recept ziołowych, a niektóre z nich są wykorzystywane do dziś. Ziołowy lek stał się ugruntowaną pozycję w Chinach w ciągu najbliższych kilkuset lat, a około roku 500, boskiej rolnik Klasyczna of Materia Medica został opublikowany, zawierające odniesienia do właściwości witaminy ziołowych oraz system klasyfikacji ziół.

Medycynie w basenie Morza Śródziemnego

Ale medycynie nie tylko ograniczać się na Dalekim Wschodzie. Grecy używali ziół, jak również i Imperium Rzymskie upowszechnienie stosowania ziół w całym Imperium wraz z handlu opartego na rosnących ziół. Ziołowy lekarz Galen stworzył pierwszy rzymski system klasyfikacji, który pasował wspólne choroby z ich odpowiednim ziołowy około roku 200. Ziołowe suplementy w tym czasie były na ogół w postaci rzeczywistych części roślin, które mogą być spożywane bezpośrednio lub w preparatach jak herbat.

Zioła w świecie arabskim iw Europie

Do początków drugiego tysiąclecia naszej ery, świat arabski stał się znany w medycynie ogólnej i kanonicy medyczne tamtej epoki i regionu, o którym mowa leków ziołowych, jak również.
Artykuł dzięki: