byliny egzotyczne

byliny egzotyczne

Trochę cukru, masy celulozowej, a Sand, Pozwól witamin zejść

Jadę do domu z pracy wczesnym rankiem. Jestem zmęczona i muszę zasnąć. Więc włączyć radio do mojej ulubionej stacji radiowej rozmowy z Chicago. To około 4:30 późnej porze, rano i stacja odgrywa infomercial.

Jest taki lekarz pitching nowych i ulepszonych witaminę że stworzył. Wszystko, co potrzebne było trochę hałasu, aby pomóc mi zasnąć. Więc słucham jego długo oczekiwany film. Co tak naprawdę przykuł moją uwagę był pod koniec programu.

Był porównując jego witaminę produkt z innymi produktami witaminowych marką. Aby to zrobić, był przeczytaniu składników na opakowaniu. On pierwszy zaczął drwi wszystkim cukier, który był za marką witamin. Ale potem kolejne składniki, które zostały wymienione naprawdę dostał moją uwagę.

Pierwszym z nich był „celuloza mikrokrystaliczna”, którą określa się jako „zmielone gazety”. Kolejnym składnikiem jest „ditlenek krzemu”, który nazwał „piasek”. Poczekaj minutę. Czas tutaj. Czy on po prostu powiedzieć, że nie jest piasek i ziemia się gazety w witaminy marką? Jak to możliwe?

Kilka dni później, postanowiłem zrobić kilka wyszukiwania na składniki w witaminy. To nie potrwa długo, aby dowiedzieć się, że lekarz mówi prawdę. Jednym z pierwszych stron internetowych, które odwiedziłem był USA Food and Drug Administration. Mają bazy danych on-line składników żywności o nazwie „GRAS”, co oznacza „ogólnie uznane za bezpieczne”. Oto co się dowiedziałem.

Celuloza jest ze ścian komórkowych roślin. Można go znaleźć w roślinach, które jemy. Ale to również w roślinach, których zazwyczaj nie jedzą, jak ścier drzewny z drzew. Wszystkie rodzaje celulozy zawierają takie same właściwości biologiczne. Więc jeśli jest to bezpieczne do jedzenia jedną formę, to powinno być bezpieczne do spożycia inną formę jak celuloza mikrokrystaliczna.

Artykuł dzięki: