byliny gozdziki

byliny gozdziki

Zielona herbata i rak – Jak to działa w ochronie organizmu

Zielona herbata i profilaktyki raka jest coś, co wielu z nas jest świadomy. Odnotowano wiele badań łączące w zielonej herbacie katechiny do wielu różnych rodzajów profilaktyki raka, ale jak to działa?

EGCG zadziwiająco silny przeciwutleniacz, który wydaje się być głównym związkiem do tej roli ochronnej w zasadzie atakuje komórki nowotworowe na cztery sposoby:

1. przecznic od rozwoju nowych naczyń krwionośnych

2. To wyłącza geny wzrostu w komórkach

3. Okazuje od genów samobójczych

byliny gozdziki

4. hamuje nadprodukcję COX-2, enzymu, który jest odpowiedzialny za wiele chorób onkologicznych, w tym raka, choroby.

Zielona herbata i Ochrony Rak

Rodzaje nowotworów że zielona herbata jest zrzeszone w zapobiegając m.in., prostaty, jelita grubego, przełyku, żołądka i innych form nowotworów żołądka.

Włoscy naukowcy mocno wierzę, że ludzie, którzy są podatni na zachorowania na raka prostaty powinny zawierać zieloną herbatę jako część ich codziennego spożycia żywności jako środek ostrożności, aby zapewnić ochronę przed zachorowania.

Opcja bezkofeinowa

byliny gozdziki

A mój przyjaciel przedstawił mnie bezkofeinowej postaci zielonej herbaty, który bierze codziennie. Jest to część suplement multi-odżywczym, który ma najbardziej niesamowite roślin na bazie chemoprotekcyjnym składników odżywczych w tym resweratrol, Ginko biloba, ostropestu i wiele więcej w rzeczywistości zawierają ponad 70 takich składników, aby dać swojemu organizmowi optymalne zdrowie.

Uwielbiam biorąc kopalni teraz i muszę powiedzieć, że odkąd zaczął brać je zauważyłem, że mój poziom energii uległy poprawie i tak ma moją skórę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zielonej herbaty i profilaktyce raka odwiedź moją stronę www.total-supplements.info dzisiaj.

Karen jest holistycznej, zdrowia i żywienia badacz. Odwiedź witrynę, aby dowiedzieć się, jakie składniki działają najlepiej walczyć z przyczyn starzenia się oraz promować optymalne zdrowie, jeden jest ekstrakt z zielonej herbaty i odkryć swoje zalecenia dla jej klientów.

Możesz skorzystać z tego artykułu lub jakichkolwiek jego części tak długo, jak to moje nazwisko i adres strony internetowej.

Artykuł dzięki: