hibiskus bylinowy

hibiskus bylinowy

Kiedy jemy celulozę, ludzki organizm nie wchłania go, zamiast tego opuszcza ciało jako część wypróżnienia. W małych ilościach nie ma dowodów na szkodliwe działanie z celulozy. W dużych ilościach działa przeczyszczająco. W końcu dowiedziałem się, że celuloza ma rating GRAS, a celuloza mikrokrystaliczna nie. Jednak na podstawie dowodów, FDA nie zabrania korzystania z niego.

Więc dlaczego niektóre tabletki witaminowe zawierają celulozy (miazga drzewna) i krzemu (piasek)? Rzeczywista ilość witamin znajduje się w tabletce jest niewielka ilość. Bez jakiegoś rodzaju wypełniacza, to jest zbyt małe, aby obsłużyć. Następnie musisz silną substancję, aby pomóc utrzymać kształt tabletki. I siły, aby utrzymać tablet kruszeniu. Dlatego używają celuloza (drewno), ponieważ drewno jest silna. Piasek działa jako wypełniacz, a „release time” agenta w jaki tabletka rozpuszcza.

Drewno i piasek są stosowane jako substancje pomocnicze w innych produktach spożywczych, jak również. Oto jak drewno jest stosowany jako środek przeciw zbrylaniu. mikrokrystaliczna celuloza (celuloza w proszku) jest wykorzystywana do produkcji sera Parmesan, tak że nie zlepiają się (fragmentów formy) puszki. dwutlenek krzemu (piasek), to środek przeciwpieniący. Tak więc jest on wykorzystywany w piwie, aby utrzymać piwo z spieniania głową.

hibiskus bylinowy

Ponadto istnieje Zero kalorii w piasku i drewna. To wypełnienie też. Więc, piasek i drewno stały się bardzo topoli w produktach dietetycznych. Piasek jest również promowana jako dobre dla włosów, paznokci i mocnymi kośćmi. A firmy promujące te produkty były z góry, o piasek będący składnikiem w swoich produktach.

Ale czy jest to bezpieczne do jedzenia ścier drzewny i piasku? Raporty GRAS z US Food and Drug Administration są dość długie. Oto kilka wierszy z każdego raportu. Celuloza mikrokrystaliczna: „…
Artykuł dzięki: