pielegnacja bylin w pierwszym roku po posadzeniu

Bezsennych nocy Spróbuj ziołowych suplementów diety

Bezsenność jest niemożność uzyskania odpowiedniej ilości i jakości snu. Trudność może być w zasypianiu, pozostając we śnie, albo jedno i drugie. Osoby z bezsennością nie czuję się odświeżony kiedy się obudzą. Bezsenność jest szeroko rozpowszechnioną objaw, który dotyka milionów ludzi i może być spowodowane przez wiele chorób, w warunkach lub warunkach.

Ludzie , którzy są rozwiedzeni, wdowiec lub oddzielone są bardziej narażone na ten problem, niż tych, którzy są w związku małżeńskim, a to jest coraz częściej zgłaszane przez osoby z niższym statusie społeczno-ekonomicznym. Krótkotrwałe lub przemijające, bezsenność jest częstym zjawiskiem i zwykle trwa tylko kilka dni. Przewlekłe, orlong okresie bezsenność trwa dłużej niż trzy tygodnie i zwiększa ryzyko urazów w domu, w miejscu pracy, a podczas jazdy z powodu senności w ciągu dnia i utraty koncentracji. Przewlekłą bezsenność może prowadzić do zaburzeń nastroju, takich jak depresja.

Ziołowe suplementy Aby złagodzić Bezsenność

Oto kilka przykładów z ziół, które mogą pomoc bezsenność w uzyskaniu bardzo potrzebny sen.

California Poppy

Wieloletnia herb i kwiat stan Kalifornia. Mak, z naukową nazwę Eschscholzia californica, nie zawiera opium, chociaż efekt jest umiarkowanie opiatów. Pomoce maku w promowaniu snu, zmniejszając niepokój.

Balsam lub melisy

Ten balsam jest często używany jako relaksujący herbaty. Jest naturalnym środkiem uspokajającym, nawet kiedy są stosowane jako sole do kąpieli. Jest to również skuteczna rozstrzygania żołądek. Melisa jest klasycznym ziołowy o smaku cytryny z liśćmi i często uprawiane w ogrodzie dla swoich pachnących kwiatów. Jest ono stosowane od czasów renesansu do zmniejszenia stresu i niepokoju i promować snu.

Avena Sativa

Avena Sativa jest nazwa naukowa na wspólnych owsa polowych powszechnie uprawianych w strefach umiarkowanych i zwykle sprzedawane jako płatków owsianych i płatków owsianych.
Artykuł dzięki: