byliny czerwone

byliny czerwone

Zdrowie Benefit kurkumy – Oszałamiająca Wyniki ostatnich badań

Gdybym miał wybrać jedną korzyść zdrowotną kurkumy pisać, byłoby difficult.There dziesiątki potencjalnych benefits.Here spojrzenie na wyniki, które zostały zaobserwowane w niektórych najnowszych studies.The zakładu zostało około zawsze, ale badania właśnie rozpoczęła się na dobre w ciągu ostatnich kilku lat.

We wrześniu 2009 roku, naukowcy z Uniwersytetu Nanjing podano, że kurkumina, składnik aktywny znajduje się w przyprawie kurkumy, reguluje gen odpowiedzialny za wzrost złośliwych badaczy tumors.The kurkumina stwierdzono, że mogą być użyteczne w leczeniu nowotworów złośliwych.

W tym samym miesiącu i roku, naukowcy z Indii byli w stanie udowodnić, że kurkumina był bezpieczny w dawkach terapeutycznych, a nawet bardzo wysokim doses.So, możliwe jest, że związek ten może być stosowany bez ryzyka działań niepożądanych obserwowanych w chemioterapii.

byliny czerwone

W innym badaniu we wrześniu 2009 roku przeprowadzonych w Korei wykazały, że składniki odżywcze hamuje ruch lub rozprzestrzenianiu się raka jamy ustnej cells.The naukowców wykazały również, w jaki sposób związek był w stanie osiągnąć thoseresults.Primarily, hamuje reakcje zapalne.

Gdyby tak było wybrać jedną korzyść zdrowotną kurkumy nad drugim ze względu na jego znaczenie, może być przeciwzapalne activity.Over ostatnich kilku latach, badacze stwierdzili, że stan zapalny odgrywa zasadniczą rolę w rozwoju i progresji wielu ró cancers.It odgrywa rolę w chorobach serca związanych z wiekiem i jest jedną z przyczyn starzenia się w ogólności.

Jednak działania przeciwnowotworowe i przeciwzapalne kurkuminy są tylko dwie korzyści, istnieje wiele others.It może być korzystne w redukcji ryzyka i leczenia Alzheimer’s.It może działać przeciwko niektórym wirusom, które już miały trudny okres leczenia, takich jak HIV i zapalenia wątroby.

Artykuł dzięki: