byliny do donic

byliny do donic

Inną korzyścią dla zdrowia kurkumy jest interesujące z standpoint.Curcumin spożywczego antybiotyk activity.It uważa się, że dodanie do żywności może zmniejszyć ryzyko patogenów przenoszonych przez żywność, które zmniejszają ryzyko zatrucia.

Korzyści zaobserwowano u pacjentów z udarem zmniejszenie uszkodzenia wykonanej z stem.Suppression mózgu wzrostu prostaty i raka piersi w seen.But, ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie z tych wyników są preliminary.There mogą być korzyści dla zdrowia kurkumy do ludzi w ogóle.

Badania wykazały również, że kurkumina nie jest łatwo wchłaniany do bloodstream.It szybko zmieniane przez kwas żołądkowy w postaci, która nie przechodzi przez ścianki jelit i do krwiobiegu.

Badania te wskazują, że stosowanie starożytnych rośliny nie mogą być obsługiwane, po all.They wskazują również, że jest to korzystne dla ludzkiego zdrowia, składników odżywczych musi być zabezpieczony przed kwasem żołądkowym i / lub biologicznej musi być zwiększona w pewnym stopniu.

Powłoka jelitowa będzie chronić przed działaniem soku żołądkowego, ale w celu zwiększenia biodostępności, inne składniki odżywcze muszą być present.So, jeśli chcesz korzyści zdrowotne z kurkumy, musisz nauczyć się trochę więcej o tym, jak je zdobyć.

Artykuł dzięki: