byliny fioletowo kwitnace

byliny fioletowo kwitnace

Family Reunion Planning Tips

Widzieliście niestandardowe koszulki, które mówią „Przeżyłem moje rodzinne spotkanie.” Mimo to ma w żartach, spotkanie rodzinne może być stara wydarzeniem, zwłaszcza jeśli są w cenę. Te sprawdzone w czasie wskazówki mogą pomóc w zapewnieniu prawidłowego przebiegu zdarzenia, które jest niezapomniany i warto je powtarzać.

Stwórz

Najważniejszą rzeczą jest, aby stworzyć plan, w tym działań, daty rozpoczęcia i daty zakończenia wymaganej dla każdego zadania. Aby wykonać plan, trzeba określić rodzaj zdarzenia. Mogą one wynosić od niedrogich piknik lub grilla w domu członka rodziny, posiłek w eleganckiej restauracji, do imprezy docelowej dla rozproszonej rodziny, takich jak wycieczki do ośrodka Colorado lub golfa wakacje w Hilton Head.

byliny fioletowo kwitnace

Typ zdarzenia wybrana zależy od upodobań swojej rodziny, jak również ich budżetu. Podczas podróży lub wynajem obiektu jest zaangażowany, bardziej uprzednie planowanie jest konieczne, aby rodziny mogły zapisać na wycieczkę. Jeśli jest to tania impreza lokalna, można zaplanować go zaczynając dwa miesiące wcześniej. Jeśli jest to miejsce wypoczynku, to najlepiej, aby rozpocząć planowanie tak samo jak rok wcześniej. Wielki zasób planowania online jest familyreunion.com

Komunikować się

Jedna osoba może obsłużyć cały zapewne planowania dla małej lokalnej spotkanie dla mniej niż 25 osób. Ale trzeba pomoc dla większej grupy. Pamiętaj, aby włączyć wejście na wczesnym etapie procesu, tak aby inni poczują nabyte i chętny do pomocy. Tworzenie ankiety rodziny, aby określić preferowaną lokalizację, czas, typ zdarzenia i budżetu. Korzystanie z darmowego narzędzia on-line jak SurveyMonkey ułatwi zebrać opinie z dużą grupą ludzi.

Warto również zrobić bieżących komunikację, budować tempa i poinformować jak zmienić plany i szczegóły.
Artykuł dzięki: