byliny jednoroczne

byliny jednoroczne

Restauracja Business Układ wewnętrzny i porady Style

Utwórz podstawowy układ

Kompletny układ swojej restauracji sam nie musi być całkowicie ustalone przed rozpoczęciem ponieważ rozmiar i kształt z układu rzeczywistego budynku, w większości sposobów określenia, jak skończy się umieszczenie pewnych rzeczy. To, czego naprawdę potrzebujemy, aby zidentyfikować to ile Strefa gotowania miejsca będzie wymagać i jak wiele przodu sali domu będzie trzeba i niektórych innych rzeczy do rozważenia dla lokalizacji w oparciu o menu. Część zrozumienia układ znajdzie się także potrzebę poznania rzeczy, na przykład, czy nie będziesz potrzebował kaptur i dokładnie, jak duża jednego i niezależnie od tego, czy trzeba toalety i chyba toalety mogą być dostępne przez klientów oraz jak wiele toalety będą wymagane w zależności od różnych klientów można pomieścić jednorazowo.

Jest dodatkowo pomocne mieć dostęp do kuchni na powierzchni, dzięki czemu można przyjmować bez przerywania dostaw klientów lub konieczności ciągnięcia żywności i pudełka z częścią wypoczynkową. Rodzaj układu ostatecznie wybór będzie częściowo napędzany rodzaju usługi masz zamiar zaoferować, czy klienci będą prawdopodobnie zamawianie z licznikiem i podnoszenia własnej żywności czy będziesz mieć kelnerzy dostarczając żywność.

Rzeczy, które należy rozważyć w barze są bardzo podobne, czy trzeba będzie bar podszewka jednej ścianie lub centralny bar objęte siedzenia przestrzeń lub jakąś mieszankę bar i restauracja wewnątrz przedniej części przestrzeni domu. Niektóre lokalizacje mają powód, aby pomieścić część firm lub wydajności lub miejsca rozrywki i to również musi być uwzględniane zarówno w odniesieniu do wielkości potrzebnych jak również układ z ogólnego funkcjonowania.

Wyobraźmy sobie wnętrze

Wnętrze restauracji może być coś z bardzo zasadzie niczym więcej niż warstwa farby na ścianach kilka oprawione odbitki lub rośliny doniczkowe na coś nadzwyczajnego w kuchni pokaz, dużą ilością granitu i marmuru, dużym liściastych i drogie wykończenia i fantazyjne dekorowanie wnętrz w zależności od chęci, a także budżetu właściciela firmy.
Artykuł dzięki: